Turku » Pori » Oulu »

Kirurgisten ja ortopedisten apuvälineiden ammattilainen

Turun Tukikohta » Porin Tukikohta » Oulun Tukikohta »

Check

Edulliset toimituskulut
Alkaen 0 € »

Check

Ilmainen palautus ja vaihto
Lue lisää asiakaspalautuksista »

Check

Henkilökohtainen asiakaspalvelu
Ota meihin yhteyttä »

Henkilökunta

Tutustu Turun, Porin ja Oulun henkilökuntaamme.

Turun Tukikohta

Kari Ridanpää

Toimitusjohtaja, apuvälineteknikko

kari.ridanpaa@turuntukikohta.fi

Tane Vaskelainen

Fysioterapeutti

tane.vaskelainen@turuntukikohta.fi

Markus Lindeqvist

Tuotespesialisti, Fysioterapeutti yamk

markus.lindeqvist@turuntukikohta.fi

Outi Haavisto

Fysioterapeutti

outi.haavisto@turuntukikohta.fi

Elina Liinanotko

Fysioterapeutti, BBA

elina.liinanotko@turuntukikohta.fi

Jari Oksanen

Fysioterapeutti

jari.oksanen@turuntukikohta.fi

Ida Liukkala

Fysioterapeutti, Apuvälineteknikko

Minna Kopsa

Ortopedisuutari

Ilari Lindsted

Fysioterapeutti

Porin Tukikohta

Marika Lehtonen

Kuntohoitaja

pori@turuntukikohta.fi

Oulun Tukikohta

Santeri Alasmäki

Myymälävastaava, fysioterapeutti

oulu@turuntukikohta.fi

Henkilökunta
Check

Edulliset toimituskulut
Alkaen 0 € »

Check

Ilmainen palautus ja vaihto
Lue lisää asiakaspalautuksista »

Check

Henkilökohtainen asiakaspalvelu
Ota meihin yhteyttä »

Turku

Puutarhakatu 17
20100 Turku
Katso kartalla »

020 761 9030

MA-PE 9-17
LA 10-14 (lauantait suljettu
kesä-heinäkuussa)

Pori

Itsenäisyydenkatu 35
28130 PORI
Katso kartalla »

020 761 9036

MA-PE 9-17
LA Suljettu

Oulu

Kansankatu 57
90120 OULU
Katso kartalla »

020 761 9032

MA-KE 9-17
TO 11-17
PE 9-17
LA Suljettu

Copyright © 2021 Turun Tukikohta Oy